Pure Hawaiian Spirulina 1000mg - 180 Tablet 

(Made in the USA)

Suda yaşayan ve yetİşen mavi yeşİl algler grubundan bİr tür su

yosunudur. Bİlİm adamlarının araştırmaları netİcesinde

spirulinanın çok faydalı, şİfalı, zengİn besİn İçerİklİ bİr bİtkİ olduğu keşfedİlMİştİr. Afrİka’da Çad gölü cİvarında yaşayan yerlİlerİn uzun

ömürlü olmaları ve günümüzde yaygın olan rahatsızlıklara (şeker,

kolesterol, tansİyon, kanser, kansızlık, kabızlık vb) hİç yakalanmamaları bİlİm adamlarının dİkkatİnİ çektİ ve beslenmelerİnde Çad gölünden topladıkları spirulina yosunu bolca yeralmasından kaynaklandığını tespİt ettİler.

Günümüzde artık insan nüfusu hızla artmakta ve buna paralel hızlı üretim teknikleri gündeme gelmekte ve uygunlanmaktadır. Dolayısıyla hızlı sanayileşme nedeniyle çevre hızla kirlenmekte, gıda katkı maddeleri (kimyasallar) kullanımı artmakta ve doğal gıdalar günden güne azalmaktadır.

Hızlı yaşam tarzı nedeniyle insanlar kendilerine daha az zaman ayırmakta, sağlıklı dengeli beslenmek için yeterli zamanı ayıramamakta, bol sebze ve meyve ağırlıklı beslenme, hazır gıdalara, ayaküstü atıştırmalara yerini bırakmaktadır.

 

Spirulina'nın Faydaları Nelerdir ?

 - Vücudu iyi beslediği için vücut direncini artırır ve enerji seviyenizi yükseltir. Spor esnasında enerji seviyenizi çok yüksek sevilerde tuttuğu için yorulmazsınız.

- Kardiyovasküler sistem ve kardiyovasküler sağlımıza büyük faydası olur. Stres, sigara, alkol, hava kirliliği gibi vücudumuzu olumsuz etkileyen dış etkenlerden vücudu korumaya ve temizlemeye yardımcıdır. Ciğerler, böbreklerimizi temizleyen en önemli detox ürünlerindendir. Sizi kansere karşı korur.

 - Son araştırmalara göre akıl sağlığına çok büyük katkısı vardır.

 - Çeşitli hastalıkların tedavisinde destekleyici olarak kullanılabilir. ( Şeker, tansiyon, kolesterol, sindirim, kansızlık, gastrit, ülser, kemik erimesi, cilt güzelliği, kilo problemi)

 - Şeker hastalığının kontrolünde çok etkilidir. Şeker hastaları, yemek zamanlamalarını erteleyebilir ve rahatsızlık duymadan uzun süreler boyunca ayakta kalabilirler,

 - Cilt güzelliği için faydaları oldukça fazladır ve sivilce, aknelerin giderilmesine yardımcıdır.

 - İçerdiği organik demir ve kalsiyum sayesinde sağlıklı kemik, sinir, kan ve kas dokusuna etkili bir destektir.

 - Bilimsel araştırmalarda da sindirim sistemini desteklediği ve bağırsakların çalışmasını hızlandırdığı gözlemlenmiştir. Kilo verme diyetlerinde hızı arttırır.

 - Alerjik burun tıkanıklıkları üzerinde olumlu etkiye sahiptir.

 - B12 vitamini bakımından zengin bir kaynaktır.

 

Önerilen Kullanım Şeklİ

Günde 3 kez bir 1000 mg tablet (3g).

Ekran Resmi 2021-06-02 22.19.53.jpg