Yıllar süren kozmetoloji araştırmalarından sonra Revyform®, MADEK Laboratuarları tarafından yüzün ve vücudun canlandırılması için tasarlanan yeni ürünüdür; çeşitli bileşenler arasındaki karışım, kanıtlanmış etkililik ve güvenilirlik sinerjisini sağlar.

Bu yüksek oranda saflaştırılmış hiyalüronik asidin yüksek molekül ağırlığı yüzey üzerinde mükemmel nemlendirme ve film oluşturmayı sağlar ve tensor ve koruyucu etki ile stratum corneum'a bağlanan bir etkiye sahiptir.

 

Revyform®, ECM'nin (Ekstra Hücresel Matris) yapısında görev yapar. Hücreler ile ECM arasındaki ilişki komplekstir. Hücreler farklı matris bileşenleri üretir ve üç boyutlu yerleşimlerini de düzenler. ECM hareketsiz değildir, ancak hücresel işlevlerde önemli bir gözlem görevi görür.

 

Prolin, lösin ve lisin ile birlikte, fibroblastların azalmış aktivitesini telafi etmek için esaslı bir kokteyl oluşturur; aslında, ilgi alanlarında mevcut amino asit miktarlarının yüksek olması, kolajeni oluşturan canlılıkların ve hücre sayısının daha fazla olmasıdır; lizin, bağ dokusunun ana elastik protein bileşeni olan elastin üretimini de etkinleştirir. İzolösin, insan organizmasında önemli bir amino asittir ve protein sentezinde çok önemlidir ve konrol için çok önemlidir. Kas dokusunun yapımı ve desteği ile serbest radikallerin neden olduğu stres oksidasyonuna karşı yüksek antioksidan gücü ile ünlü olan MetioninKarnozin, 2 amino asidin histidin + B-alanine aynı zamanda bir antioksidandır. Buna ek olarak, arginin kolajeni arttırır, bağışıklık sistemini uyarır ve doku iyileşmesinde önemlidir.

Nerelerde Kullanılır: Yüz, boyun, dekolte, kollar, eller, deri çatlakları, karın çatlakları, vücuttaki tüm kırışıklıklarda.

Uygulama: 7-10 günde bir defa 3 ay süreyle 4 uygulama

Kompozisyon: Sodyum Hyalluranate,  Leucine, Lysine, Isıleucine, Proline, Carnosine, Arginine, Methionine.

REVYFORM

COLLAGEN
ELASTIN
HYALURONIC ACID
10 x 5 ml