• Admin

swedish nutra kollajenİn arkasındakİ bİlİm
Güçlü bileşenimiz yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Sindirilen güzellik ürünleri arenasında, kollajen günümüzde yıldız oyuncu olarak kabul edilmektedir.

Birçok bilim adamı, kollajen seviyemizi arttırmanın en iyi yolunun onu sindirerek almak olduğuna inanmaktadır. Eğer kırışıklıkları gidermek ve cildinizi yumuşatmak için bir yol arıyorsanız, o zaman vücudunuzdaki kollajen seviyesini artırmanız bu sorunun çözümüne yardımcı olabilir.

Kollajen kaybının cildimiz üzerindeki etkisi genellikle çok belirgindir. Kollajen önemli bir bileşendir ve tükenmesi cildimizin ve bağ dokularınızın bozulmasına neden olur. Gençken kollajen seviyelerimiz en yüksek seviyededir. Bu yüzden çocuklarımız pürüzsüz bir cilde ve parlak saçlara sahiptir.

Araştırmalar, kollajenin hızlı bir şekilde bütün dünyada yenilebilir güzellik takviyelerinin temel işlevsel bileşeni haline geldiğini gösteriyor.

Ne yazık ki, araştırmalar kollajen seviyelerinin 25 yaşından itibaren tükenmeye başladığını göstermektedir. 40 yaşına geldiğimizde, kollajenimizin üçte birini kaybederiz ki bu da cildimizin kırışmasına ve sarkmasına neden olur.

Kollajen, çeşitli farklı hücreler tarafından, özellikle bağ dokusu hücreleri tarafından salgılanır. Gençken, vücut sürekli olarak kollajen üretir, ancak üretim doğal olarak yaşla birlikte düşer, cildin yapısal bütünlüğünü azaltır ve ciltteki çizgi ve kırışıklıkların oluşmasına ve cildin sarkmasına yol açar.

Kolajen oluşumundan sorumlu olan fibroblast hücreleri yaşlanma nedeniyle doğal olarak azaldıkça, yaşlanmanın gözle görülür semptomları belirgin hale gelir.

Dermiste - kollajen, yeni hücrelerin büyümesi için lifli bir ağ oluşumunayardımcı olur. Kollajen ayrıca ölü cilt hücrelerinin yerine yenilerinin oluşması ve restorasyonu için gereklidir.

Kollajen Takviyeler nasıl çalışır

Kollajen vücutta en sık cilt, kemikler ve bağ dokularında bulunur, yapısal destek, kuvvet ve elastikiyet (elastin ile birlikte) sağlar. Özellikle, kollajen hücre dışı matriste bulunur- vücut dokularının fiziksel özelliklerini belirleyen karmaşık bir makro molekül ağdır.

Swedish Nutra Collagen’in benzersiz yaşlanma karşıtı sıvı formülü, en konsantre günlük dozda en uygun şekilde ve en yüksek miktarda kollajen sağlar.

Swedish Nutra Collagen’in formülü, 10.000 hidrolize edilmiş deniz kollajenini içeren eşsiz, güçlü ve yaşlanmayı önleyici bir sıvı kollajen güzellik takviyesidir. Her 25 ml porsiyon 10.000mg hidrolize deniz kollajen içerir. Gelişmiş formülümüz aynı zamanda optimum cilt gençleştirme ve doku yenileme için balık kollajeniyle sinerji içinde çalışan C vitamini ile de doludur.

"Deniz kollajeni” olarak da bilinen balık kollajeni, soğuk su balıklarından elde edilir. Üreticiler, balıktan kollajeni elde ettikten sonra, istenmeyen balık kokularını gidermek, lezzetini korumak ve aynı zamanda kollajenin besin değerini korumak için tekrar rafine ederler.

Deniz kollajeni, vücuda alındığında vücuttaki emilme hızından dolayı üstün bioyararlanıma sahiptir. Deniz kollajeni, barsak bariyerinden kan dolaşımına emilir ve sonra bütün vücutta yayılır. Deniz kollajeni kan dolaşımına diğer kollajen türlerinden daha hızlı girer, bu nedenle sizin için en iyi kollajen kaynağıdır.

Kolajen vücudumuzun içinde ve dışında bulunan büyük bir yapısal proteindir. Cildimize, saçımıza, tırnaklarımıza, tendonlarımıza, ligamentlerimize ve kan damarlarımıza dayanıklılık ve yapısal destek sağlayan amino asitlerden oluşan eşsiz bir yapı malzemesidir.

Hava kirliliği, yaşlanma, sigara ve alkol tüketimi gibi faktörler zamanla yüksek oranda kollajen bozulmasına neden olarak kırışıklıklar, ince çizgiler ve cildin sarkmasına neden olur. Üstün bir kollajen takviyesi almak, bu hayati maddeyi restore etmeye ve yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur.

Vücudunuzun doğal kollajen üretimini teşvik etmek için günlük kullanımı özellikle tavsiye ederiz.

63 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör