2 x 2.5 Ml

REVYFORM H2

Revyform h2®, aminoasitlerle kombine olarak mevcut olan en yüksek Hiyaluronik Asit konsantrasyonununa 

(18mg/ml) sahiptir.

 

Şeffaf bir viskoelastik hidrojelden oluşan bu yenilikçi enjekte edilebilir tıbbi cihazı (cilt güçlendiricisi) oluşturan maddeler hem yüz hem de vücut bakımları için yenilikçi, ideal bir sinerji oluşturur.

 

Hayvansal Olmayan Hyaluronik Asit, normalde sentez hiyalüronik asit çıkarma işlemi için kullanılan kimyasal çözücülerin kullanılmaması nedeniyle olağandışı bir saflık kazandıran, yenilikçi bir üretim süreci yoluyla elde edilir.

 

Revyform h2®'nin Hiyalüronik Asidi, kompleks stokiyometrik katsayıları hesapladıktan sonra elde edilen, spesifik bir ortam molekül ağırlığına sahiptir ve bu da aşağıdakileri elde etmemizi sağlar:

• stratum corneuma bağlanarak, tensör ve koruyucu etki ile olağanüstü hidrasyon ve filmojenik etki sağlayan yüzeysel bir etki 

• derinin en derin tabakalarında kompaktlık ve elastikiyetten sorumlu olan protein üretiminin uyarılmasıyla kırışıklıklara ve cilt 

depresyonunda azalmaya neden olan derin bir etki.

 

Hyalüronik asit ile birlikte Prolin ve glisin amino asitlerinin kombinasyonu, yaş ilerledikçe fibroblastların artan miktarda amino asit gerektirdiğini

düşünerek yeni kollajen üretimine yardımcı olur.

 

Revyform h2® ayrıca %0,01 oranında kalsiyum hidroksiapatit içerir: bu önemli yenilikçi maddenin biouyarıcı bir üründe bulunması, 

hidroksiapatit mikrosferlerinin fibroblastlara yeni kollajen üretmesine izin vermesi ve Hiyalüronik asit bozunumunun CaHa'nın varlığı nedeniyle daha kademeli olması gerçeğini haklı çıkarmaktadır.

KOYU HALKALAR VE GÖZYAŞI ÇUKURLARI

H2'NİN ARTI DEĞERİ

Koyu halkalar kadınlarda ve erkeklerde çok yaygındır; aslında yaşın ve kişinin kendine özgü özelliklerine bağlıdır, hatta gençlerde göz altı morlukları ciltte koyu renk ile birlikte bulunur.

 

Bu sözde "halkalar", zamanla "Torbalara" ve "gözyaşı çukurlarına" (elmacık kemikleri ile burun arasındaki) vurgu yapabilir veya eklenebilir.

 

En kolay çözüm kesinlikle blefaroplasti cerrahisidir, ancak bu, masrafları ve ameliyat sonrası iyileşme süresini dikkate alanlar için uygun bir tercih değildir.

 

Son zamanlarda, daha ucuz alternatif, kesinlikle hiyalüronik aside (güvenli ve kolay yönetilebilirlik için) dayalı enjekte edilebilir çapraz bağlı (veya değil) biyomalzemelerle ve kalsiyum hidroksiapatit ile temsil edilmektedir (yoğunluk, beyaz renk ve hidroksiapatit mikro parçacıkları tarafından indüklenen "biyolojik düzeltme" için tercih edilir).

 

Revyform h2®, bu kusurların tedavisinde ideal alternatif bir çözümdür. Formülasyonunda, hiyalüronik asit ve hidroksiapatitin tüm olumlu yönlerini içermekte, protein kalıntıları sıfıra eşit olsa bile bazen istenmeyen reaksiyonları "uyaran" çapraz bağlanmalarını önlemektedir.

HAMMADDELERİN ÜSTÜN SAFLIĞI

Göz kapağının altındaki implantların çok hassas olduğu bilinmektedir; bu nedenle, tersinir olmasına ve kesinlikle geçici olmasına rağmen, birkaç gün boyunca dayanabilen ve hasta için rahatsız edici olan ödem görünümünden kaçınmak için enjekte edilen ürünün miktarını aşmamak önemlidir.

 

Bu sorundan kaçınmak için, Revyform h2® tamamen protein kalıntılarından yoksun, patojenik olmayan bir bakteri soyundan elde edilen belirli bir hiyalüronik asit kullanarak, son derece "doğal" bir yaklaşımla tasarlanmıştır.

 

Bu, güvenliği standarttan üstün olan bir ürün ortaya çıkartır.

Önerilen Tedaviler:

 

• Birkaç tedaviden sonra Revyform h2® formülasyonu, yüz ve vücut cildinin nemlenmesini ve sıkılaşmasını sağlayan kompaktlık ve tonisite sağlar.

 

• Koşullara bağlı olarak, 3 iki haftalık oturumda Peptyform serisinin (Peptyforml%® ve Peptyform 2%®) diğer ürünleriyle değiştirilmesi önerilir.

 

• Tedavi edilecek alanlara bağlı olarak, bir dizi mikro tümsek infiltrasyonu veya retiküler teknik (bir ızgara oluşturmak için yatay ve dikey yönde birden çok enjeksiyon) ile kullanılmak üzere önerilir.

 

• Lazer tedavisinden önce ve sonra

 

Her paket, her biri önceden doldurulmuş 2.5 ml'lik 2 adet şırınga içerir

Bileşim: Sodyum Hiyalüronat 18 mg / ml Hidroksiapatit CaHA %0.01 Glisin ve L-Prolin

İLK TEDAVİLERDEN İTİBAREN AÇIK VE GÖRÜNÜR

YAŞLANMA KARŞITI SONUÇLAR

Cinsiyet: Kadın

Yaş: 36

Etkilenen bölge: Dudak kontürü

Protokol: 3 haftada bir 2

Ürün(ler): Revyform h2® + Peptyforml%®

İnfiltrasyonlar: mikro tümsek

 

 

 

 

 

Cinsiyet: Kadın

Yaş: 67

Etkilenen bölge: Kırışmış Gözler + Yanaklar

Protokol: İki haftalık bazda 3

Ürün(ler): Revyform h2®

İnfiltrasyonlar: mikro tümsek

 

 

 

 

 

Cinsiyet: Kadın

Yaş: 47

Etkilenen bölge: Yanaklar

Protokol: İki haftalık bazda 3

Ürün(ler): Revyform h2® + Peptyform2%®

İnfiltrasyonlar: mikro tümsek

 

Nerelerde Kullanılır: Göz çevresi, göz altı torbaları, boyun, dekolte, yüz, dudak çevresi, Perioküler bölgeler, eller, basen bölgesi, karın bölgesi, baldır bölgesi, Lazer uygulamaları öncesi ve sonrası, dolgu uygulamalarının etkilerini arttırmak için, cilde nem ışıltı vermek için, cildin yaşlanmasının önlenmesi için düzenli ve sürekli olarak kullanılabilir.

Uygulama: Tek ürün 3 Çeşit Protokol

1. Ultranemlendirme ve cildin sıkılaştırması

  • Genç Ciltler için her 20-25 günde bir 3 uygulama

  • Yaşlanmış Ciltler için her 10- 15 günde bir 3 uygulama

  • 3. uygulamalardan sonra her 5-7 ayda bir bakım uygulaması

2. Uzun ve daha iyi yenilenme için yılda 2-3 uygulama

3. Cildin yaşlanmasını engelleme, gençleştirme için cilt tipine uygun uygulama

 

                         Nemlendirme  

 

                                Parlaklık    

 

                           Sıkılaştırma     

 

                Hücresel Yenilenme   

 

                             Tensor Etki   

 

                               Elastikiyet 

        Cildin Genel Gençleşmesi  

        

       REVYFORM H2 Yİ EŞSİZ YAPAN 4 ÖZELLİK

+ 47 %
+ 38 %
+ 56 %
+ 28 %
+ 35 %
+ 42 %
+ 32 %